Zapatrzono się razy:

poniedziałek, 19 września 2011

Weekendowiec

Ostatni weekend był wyjątkowy :) ciepły, słoneczny taki... optymistyczny :) pozwolił naładować akumulatorki na  cały (zimny już tydzień). Motyle chyba najbardziej, całą powierzchnią skrzydełek przeczuwały co będzie i łapały ciepłe promyki :) Chyba jeszcze nigdy nie widziałam ich przebywających w tak dużym zagęszczeniu  na tak małym obszarze :) 
Nie przeszkadzał im nawet Jankowski próbujący pogłaskać każdego z osobna :)


Motyle dopisały :) Dynie też ;) Te wyhodował Taton mój rodzony :) 

Taczka okazała się jedynym słusznym środkiem do przetransportowania ich :)
Teraz jeszcze tylko trzeba je zakonserwować :) "zmarnować" i porobić dżemiki :)

A wiecie co sprawia największą frajdę pięciolatkom i ich mamusiom?? Zabawy na świeżym powietrzu :) skok przez kupkę siana, skok w sianko, fikanie koziołków, pełzanie po nim i wszelkie inne możliwe wygłuptasy :)  Trzeba było sprawdzić czy te wszystkie "stogi siankowe" spełniają normy bhp i mieszczą się w przepisach unijnych. Stosowne certyfikaty zostaną wystawione na dniach ;) i zatwierdzone przez dwuosobową komisję testującą ;)


P.S. Siano jest jak piasek na plaży ;) można znaleźć je (później) wszędzie ;)

3 komentarze:

 1. Ale piękne okazałe dynie!! A te motylki,... no miodzio u Ciebie! I nie przejmuj się, jeszcze ten weekend ma być ładny. Ok. 23 stop. u nas:) A paczuszka już przygotowana, zostanie wysłana za 2h :)
  A ja zapraszam do mnie na candy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No widzę, że u Ciebie motyle we wrześniu, u mnie natomiast w sierpniu. Co to za roślinka, na których ich aż tyle?? Super zabawa z tym siankiem , my ubóstwiamy ;-). Tym razem ja przepraszam, że się nie odezwałam w sprawie naszyjnika. Jeśli temat aktualny to ja oczywiście chcę ;-). Serdecznie pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewelinko.......... odebrałam wczoraj paczkę..... ładnie mnie zawstydziłaś!! Ja dałam kilka marnych serwetek, a Ty przysłałaś mi cały ogrom przeróżnych pyszności... i co ja mam teraz zrobić??? Umówmy się, że zrobię dla Ciebie prezencik na święta, ok?

  OdpowiedzUsuń