Zapatrzono się razy:

piątek, 18 listopada 2011

:) Paczuszki :) Niespodzianuszki

Szczęście ostatnio mi sprzyja :) Zostałam aż dwukrotnie obdarowana cukieraskami :)

Pierwsza Paczucha przyjechała z
Domu Nad Stawem :) http://patchworknadstawem.blogspot.com/ 
 i  jest to zestaw wspaniałych świątecznych  tkanin :) Co i rusz wyciągam je z mego przepastnego kufra aby coś z nich zrobić :) i mając na uwadze fakt, iż w szyciu to ja jeszcze mam sporo do opanowania - odkładam je z powrotem... Najnormalniej w świecie żal mi zniszczyć tych cudowności :) Serducho przygarnął Synol :) i nie odda :)


A na dokładkę dojechał do mnie taki oto komplecik. I to pokłon w stronę twórczyni :) Jest cudny :) Leży jak ulał :) a dodatkowo - wykonanie mistrzowskie :) Przyznaję, że ja nie miałabym cierpliwości do takiej dłubaninki.
Niespodzianka numer dwa to gazetki craftowe (in Inglisz - motywacja do odświeżenia języka)  z załączonymi naklejkami a na dokładkę super papiery akuratne na świąteczne karteluszki :) Będzie idealna okazja do wspólnego tworzenia :) Synolek już się doczekać nie może, tak bardzo, że zagarnął dla siebie co lepsze kąski :) juz zacierami rączki na to co z tego wymyślimy :)


A to cudności (fotka  pochodzi z bloga http://tamis-robotki.blogspot.com/ i jest autorstwa TAMIS) 

Te cuda przysłała mi TAMIS  z bloga http://tamis-robotki.blogspot.com/

Dziękuję Wam Kochane Kobietki :)

2 komentarze:

  1. Witam Cię serdecznie:) Nie mogę nigdzie znaleźć adresu e-mail do Ciebie... Więc piszę w komentarzu. Jako,że jestem z Basią-kaliną1984 która wygrała wspaniałe candy u Ciebie-z jednego miasteczka i ostatnio zorganizowałyśmy sobie scrapowe spotkanie... I Basia miała Twój naszyjnik koralowy. Zakochałam się w nim!!!!!! Przecudowny jest i marzyyy mi się taki!!!!!!!! może zgodziłabyś się zorganizować jakąś prywatną wymiankę ze mną?:) Jejku te korale to mistrzostwo świata!!!!!!!!!! Jak coś czekam na mejla joasiaf10@o2.pl :)
    Pozdrawiam serdecznie Joaś:)

    OdpowiedzUsuń