Zapatrzono się razy:

poniedziałek, 20 czerwca 2011

Czerwone Korale - drewno

Wpadłam po uszy jeśli chodzi o drewno :) czerwone, zielone, niebieskie, żółte, fioletowe... każdy kolor jest fantastyczny :) ale czerwony.... podobno każda kobieta powinna mieć czerwone korale w swojej szkatułce... no taaaak.. jak to mówią szewc bez butów chodzi :) ja korali nie mam :) na szybko skleciłam takie cudo na okrągłej lince (oprze sie sile małych, destrukcyjnych rączek) a w zasadzie to nawet dwie sztuki się pojawiły ;) a co ;) Fajne są :P  i nieco ciemniejsze


zamów podobne - effciaczek@gmail.com


Korale Morska Toń

No naprawdę... pomysłów na nazwy naszyjników w wiadomych odcieniach ;) zabraknie mi w najbliższym czasie ;)
Poniżej zdjęcia cuda które nosić się bedzie fantastycznie i to nie tylko z powodu koloru fantastycznego ale i dlatego, ze fantastycznie układa się i nadaje niesamowitego charakteru kreacji :)


35
zamów podobne - effciaczek@gmail.com

Naszyjnik Sieć Rybacka :) drewno i len

Lato za pasem, a jak lato to obowiązkowo morze i plaża (przynajmniej w moim wypadku) a
skoro już jesteśmy przy nadmorskich klimatach, to wiadomo i to nie od dziś jakie zestawienie kolorystyczne ukochałam najbardziej :) Oto i ono:
35
zamów podobne - effciaczek@gmail.com

Wielki Come Back - Eris i Truskawkowe Pole

Ogromnie lubie robić te drewniane poplątańce :) Bo na efekt długo czekać nie trzeba, mimo wszystko za każdym razem wychodzą inaczej (a to w końcu o to chodzi) no i zawsze wyglądają rewelacyjnie :) Zwłaszcza na szyi :)


Tutaj korale Eris w entej już odsłonie ;)A zaraz za nimi Korale Truskawkowe Pole :)
45
zamów podobne - effciaczek@gmail.com