Zapatrzono się razy:

czwartek, 1 sierpnia 2013

Roczek!! :) czyli latka lecą :D

Krok za kroczkiem i jesteśmy już za roczkiem :)

TAK!! Cór moja właśnie (a dokładnie cały tydzień temu)  przekroczyła pierwszą poważną, jedyną i niepowtarzalną rocznicę :) Wydarzenie wielkiego to formatu...

ROCZEK :) 


Solenizantka przeczuwając, że dzień ten nie należy do zwyczajnych, intuicyjne przejęła pałeczkę przy witaniu gości, wybiegając im na przeciw ze swoim słodkim "ceść" :)
Jak na prawdziwą gospodynie przystało zabawiała zgromadzonych rozmową, dość żywą, odpowiednio intonowaną, pełną emocji i wykrzykników :) Z ust młodej damy płynęło słowo za słowem, zdanie za zdaniem... serca nasze radując tymże niczym nieposkromionym dźwięcznym potokiem... Zaskakując, że tak Młoda Dama potrafi tak pięknie wyrazić to o czym myśli... I nikt, asbolutnie nikt, taktownie, nie wspomniał, że język chiński jest dla nas zdziebko niezrozumiały. W końcu to detal :D


No tak, my tu gadu - gadu a tort na stole czeka :) Ze świeczką. A tu i życzenie trzeba pomyśleć :D i podjeść zanim mama go oficjalnie rozkroi... No i załapać czemu wszyscy namawiaja Niunię do chuchania  skoro ona tak ładnie wygląda z tym czymś mrugającym :)
A wiecie, że mamy w Polsce Nowy Jadalny Gatunek Motyla?? O tak :) Szanowny Tatuś upolował :) I przyniósł w wielkim pudle. Ciekawe gdzie sa takie siatki na motyle ;) I kwiatki, które te eteryczne niemalże stworzenia są w stane udźwignąć :)No dobra, degustację na dziś pora zakończyć, przeciez to w biodra pójdzie!! :)
Lecę przetestować nowe zabawki :)
No to znikam :) PA PA :)