Zapatrzono się razy:

środa, 17 czerwca 2015

Huśtawka do ogrodu - handmade brata mojego ;)

Mam bardzo zdolnego Brata. Sam nauczył się obróbki drewna. Potrafi zrobić wszystko :) nawet domek na drzewie bez drzewa ;) Zdolniacha :) Dzięki temu na działce mamy stół biesiadny z pala z siermiężnymi ławami, stoliki kawowe, stoliki lekkie drewniane w domu, huśtawki ogrodowe z długimi ławkami do siedzenia i kwietniki :) O świecznikach w domu i przybornikach na kredki nie wspomnę :) 

Z okazji Dnia Dziecka na działce rzeczonej powstała nowa huśtawka - różowa dla Córy, fioletowa dla Syna :) Ubaw mają przeogromny :) A my chwilę wytchnienia na wypicie kawki :)


2 komentarze:

  1. Mieć takiego brata to same korzyści ^^. Zawsze przyda się taka osoba w rodzinie, na którą można liczyć, a rzeczy wykonane własnoręcznie mają większą wartość. Huśtawka idealna, nie jest zbyt wielka i bezpiecznie skonstruowana.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od siebie dodam tylko, ze bardzo dobrej jakosci huśtawki do ogrodu możecie dostać w firmie Botanic. W tym roku kupiłem taką do siebie na działkę i powiem wam, że na prawdę według mnie jest świetna, a wcale nie była bardzo droga!

    OdpowiedzUsuń